حذف نیترات از آب و تاثیر آن بر بدن انسان

ماده شیمیایی نیترات با فرمول NO3 معرفی می شود و اکسیده ترین شکل از نیتروژن می باشد. یک یون نیتروژن دارای بار منفی می باشد و می تواند به راحتی با یون های بار مثبت ترکیب شوند که در این حالت به عنوان مثال با ترکیب یون سدیم حاصل نیترات سدیم که بصورت نمک ها می باشد تشکیل می شود.در بین محلول های آنیونی نیترات یکی از آنهاست که نیترات پتاسیوم و نیترات سدیم در مصارف کشاورزی وباغبانی مصرف بسیاردارد.

میزان بالای نیترات ها دربدن انسان ها بسیار پرخطر می باشد.مصرف شیر های خشک برای نوزادان با میزان بالای نیترات در محلول بسیار خطرناک بوده و عامل بروز عوارض و بیماری ها در نوزادان است.

حذف نیترات ها می تواند در حفظ سلامت فردی و اجتماعی بسیار مفید باشد.زیرا تاثیر آن بر بدن انسان در دراز مدت، عامل تشدید و بروز بیماری های مختلف در بدن انسان می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه تصفیه آب خانگی در برند ها و ظرفیت های مختلف جهت حذف نیترات و سایر فلزات سنگین در آب تاثیر بالایی در رشد و توسعه علمی و فرهنگی برای حفظ سلامت فردی و اجتماعی داشته باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۶۳و۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱ همراه:۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱-۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *